درباره ما

    مجموعه میرتک یکی از پیشگامان صنعت چاپ دیجیتال در ایران، افتخار دارد نزدیک به 20 سال فعالیت و تجربه خود را در زمینه واردات و راه اندازی انواع دستگاه ها و ملزومات چاپ دیجیتال در اختیار صاحبان مشاغل در این صنعت قرار دهد.

    این مجموعه تاکنون اقدام به نصب دستگاه های پیشرو در صنعت چاپ دیجیتال کرده و با در اختیار داشتن متخصصین مجرب سعی نموده فناوری روز را به مشتریان خود انتقال دهد.

    در حال حاضر با توجه به رشد سریع صنعت چاپ دیجیتال و گستردگی چاپ سابلیمیشن و همچنین سودآوری این صنعت برای فعالان حوزه چاپ دیجیتال، مجموعه میرتک مبادرت به واردات به روزترین دستگاه های مورد نیاز در صنعت چاپ سابلیمیشن می نماید.

    شایان ذکر است مجموعه میرتک تاکنون بیش از 200 دستگاه پلاتر، 140 دستگاه کلندر و بالغ بر هزار دستگاه پرس حرارتی در سطح ایران ، نصب و راه اندازی نموده است.

    همچنین مجموعه میرتک اقدام به واردات ملزومات مصرفی مورد نیاز در صنعت چاپ دیجیتال (نظیر جوهر و کاغذ) با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت نموده است.

    از دیگر خدمات مجموعه میرتک می توان به ساخت پروفایل دستگاه های چاپگر دیجیتال به صورت حرفه ای اشاره نمود که این امر ضمن بالا بردن کیفیت چاپ سبب مصرف بهینه جوهر در عملیات چاپ سابلیمیشن می گردد.

    جهت بهره مندی و اطلاع از به روزترین فناوری های چاپ دیجیتال و تکنولوژی روز دنیا با ما همراه باشید.